Zklidněme nervy i dýchání

nahrávám mapu....

datum
07.10.2018 9:00 - 17:30

místo
Pod Rybníčkem 913

informace o kurzu

Dýchání je faktor, který rozhoduje o délce našeho života. Nádech – výdech… kašel, kýchání, zahlenění, rýma, chrapot, dušnost… Jak co nejlépe zvítězit, a hlavně jak předcházet těmto potížím, které plynulému dechu brání? Jak na respirační obtíže? Přijďte se osobně poznat s pomocníky z rostlinného světa. K těmto bylinám přidáme i ty, které nám pomohou zklidnit „rozbrnkané“ nervy a brání nás proti nervozitě a stresu. V praktické části kurzu si připravíte inhalační směs, nosní kapky, bylinnou směs a tinkturu. Odnesete si domů výrobky i skripta – praktický blok, kde k cenným informacím můžete připojit svoje poznámky.

Veškerý materiál je v ceně kurzu. Součástí kurzu je občerstvení (uklidňující pomazánky) a bylinkové nápoje.


Máte dotaz? Chcete se přihlásit jako náhradník na již obsazený kurz? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme 🙂


Přihlaste se

Typ lístku Cena Počet míst
standardní vstupenky 1 .800,00


V případě, že přihlašujete více osob, uveďte zde prosím jejich jména a příjmení. Pokud se chystáte provést platbu ze zahraničí, napište do komentáře jméno země.
Pokud chcete na daný kurz využít již zakoupený dárkový poukaz, uveďte zde heslo "dárkový poukaz" (pokud si přejete zakoupit dárkový poukaz, kontaktujte nás).
Pro úspěšné dokončení rezervace je zapotřebí doplnit výše uvedenou matematickou úlohu (ochrana proti spamu). POZOR! Automaticky generovaný potvrzující e-mail s platebními údaji Vám může spadnout mezi nevyžádanou poštu (spam)!