Využití letních léčivých rostlin – čajové směsi a směsi tinktur

nahrávám mapu....

datum
15.07.2018 9:00 - 17:30

místo
Pod Rybníčkem 913

informace o kurzu

Co nás může o prázdninách potkat? A co bychom byli raději, kdyby nás minulo? Letní virózy, potíže se zažíváním (ať už jsou způsobené odlišnou stravou na dovolené nebo jednoduššími podmínkami), nemilé potíže s močovou soustavou, která někdy citlivě reaguje na koupání a častá prochladnutí… Změněné prázdninové životní podmínky, které měly přinést klid, jsou tak někdy paradoxně zdrojem stresů. Projdeme si jednotlivé léčivé rostliny léta a zakomponujeme je do základních směsi čajů a tinktur na zažívání, na močové cesty a na uklidnění – pro prevenci a klidné prožití letních měsíců. Domů si odnesete nejen všechny výrobky, ale také cenné dovednosti a vědomosti sepsané do skript.

Veškerý materiál je v ceně kurzu. Součástí kurzu je občerstvení (jedlé květy) a bylinkové nápoje.

 

Pozn.: v těchto dnech bude probíhat ve Valticích také jubilejní 30. ročník Mezinárodní letní školy staré hudby. Více informací na www.early-music.cz


Máte dotaz? Chcete se přihlásit jako náhradník na již obsazený kurz? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme 🙂


Přihlaste se

Typ lístku Cena Počet míst
standardní vstupenky 1 .800,00


V případě, že přihlašujete více osob, uveďte zde prosím jejich jména a příjmení. Pokud se chystáte provést platbu ze zahraničí, napište do komentáře jméno země.
Pokud chcete na daný kurz využít již zakoupený dárkový poukaz, uveďte zde heslo "dárkový poukaz" (pokud si přejete zakoupit dárkový poukaz, kontaktujte nás).
Pro úspěšné dokončení rezervace je zapotřebí doplnit výše uvedenou matematickou úlohu (ochrana proti spamu). POZOR! Automaticky generovaný potvrzující e-mail s platebními údaji Vám může spadnout mezi nevyžádanou poštu (spam)!