Vlastní zelená lékárna – jak na to?

nahrávám mapu....

datum
19.05.2018 9:00 - 17:30

místo
Pod Rybníčkem 913

informace o kurzu

Přinášíme vám základní informace o tom, jak postupovat, aby to u vás doma vonělo a léčilo. Získáte vědomosti o pěstování léčivých rostlin v bytě, na okenním parapetu, terase i na zahradě – dozvíte se, jak si poradit s úskalími v oblastech výběru vhodného truhlíku či pozemku, vhodného substrátu, výživy, vodního i světelného režimu, škůdců či chorob.

Poskytneme vám základní rady o životních cyklech a nárocích jednotlivých rostlin, abyste si mohli navrhnout výsadbu na okenních parapetech i zahradách. Sami si vytvoříte návrh bylinkového záhonu / nádoby a poskytneme vám individuální konzultaci k řešení vašeho osobního bylinkového prostoru. Domů si odnesete odborná skripta a vlastnoručně osázený truhlík – sazenice si sami vyberete v našem bohatě zásobeném skleníku.

Hostem kurzu bude zahradní architektka Ing. Jana Drochytková.

V ceně kurzu je veškerý materiál nutný pro výrobu. Součástí kurzu je občerstvení („máte-li na zahradě plevele, snězte je“) a bylinkové nápoje.


Máte dotaz? Chcete se přihlásit jako náhradník na již obsazený kurz? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme 🙂


Přihlaste se

Typ lístku Cena Počet míst
standardní vstupenky 1 .800,00


V případě, že přihlašujete více osob, uveďte zde prosím jejich jména a příjmení. Pokud se chystáte provést platbu ze zahraničí, napište do komentáře jméno země.
Pokud chcete na daný kurz využít již zakoupený dárkový poukaz, uveďte zde heslo "dárkový poukaz" (pokud si přejete zakoupit dárkový poukaz, kontaktujte nás).
Pro úspěšné dokončení rezervace je zapotřebí doplnit výše uvedenou matematickou úlohu (ochrana proti spamu). POZOR! Automaticky generovaný potvrzující e-mail s platebními údaji Vám může spadnout mezi nevyžádanou poštu (spam)!