Včely a byliny

nahrávám mapu....

datum
04.11.2018 9:00 - 17:30

místo
Pod Rybníčkem 913

informace o kurzu

Včely nám už odevzdaly to, co pro nás nashromáždily a my se naučíme, jak tyto produkty spojit s bylinkami. Je to kouzelná kombinace, která nám přináší bohatý užitek. V našem kurzu se dozvíte, co konkrétně můžete z včelích produktů využít a jak. Upozorníme vás také na vhodné kombinace s bylinkami. V praktické části zakomponujete byliny do včelích produktů a vyrobíte mýdlo, mast, bylinkový med a zubní pastu. K dispozici budete mít pozdně podzimní bylinky a rady zkušeného včelaře Ing. Jiřího Zigala (www.vcelapromoravskykras.cz). Domů si odnesete Medová skripta a všechny výrobky.

Veškerý materiál je v ceně kurzu. Součástí kurzu je občerstvení (co nám přinesly včely) a bylinkové nápoje.


Máte dotaz? Chcete se přihlásit jako náhradník na již obsazený kurz? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme 🙂


Přihlaste se

Typ lístku Cena Počet míst
standardní vstupenky 1 .800,00


V případě, že přihlašujete více osob, uveďte zde prosím jejich jména a příjmení. Pokud se chystáte provést platbu ze zahraničí, napište do komentáře jméno země.
Pokud chcete na daný kurz využít již zakoupený dárkový poukaz, uveďte zde heslo "dárkový poukaz" (pokud si přejete zakoupit dárkový poukaz, kontaktujte nás).
Pro úspěšné dokončení rezervace je zapotřebí doplnit výše uvedenou matematickou úlohu (ochrana proti spamu). POZOR! Automaticky generovaný potvrzující e-mail s platebními údaji Vám může spadnout mezi nevyžádanou poštu (spam)!