Vaříme a pečeme s bylinkami

nahrávám mapu....

datum
14.07.2018 9:00 - 17:30

místo
Pod Rybníčkem 913

informace o kurzu

Některým léčivým rostlinám důvěřujeme natolik, že jsme je pustili až do kuchyně. Které to jsou – jak široká je paleta bylinek, které mohou osvěžit, ozvláštnit, zkrášlit a všemožně vylepšit naše denní menu – si probereme teoreticky a zkusíme i prakticky. Naučíme se zařadit do našeho jídelníčku kořeny, lupení, květy, plody i semena, které nám pomohou s různými zdravotními problémy. Připravíme si jednoduchá jídla, upečeme moučníky a namícháme směs koření a vzpružující nápoje. Vše, co se naučíte, bude obsahem skript „Kniha receptů z Bylinkové zahrady“.

Hostem kurzu bude Bc. Lenka Kříčková (www.divokalodyha.cz).

V ceně kurzu je veškerý materiál nutný pro výrobu – co nesníte, si odnesete domů.

 

Pozn.: v těchto dnech bude probíhat ve Valticích také jubilejní 30. ročník Mezinárodní letní školy staré hudby. Více informací na www.early-music.cz


Máte dotaz? Chcete se přihlásit jako náhradník na již obsazený kurz? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme 🙂


Přihlaste se

Typ lístku Cena Počet míst
standardní vstupenky 1 .800,00


V případě, že přihlašujete více osob, uveďte zde prosím jejich jména a příjmení. Pokud se chystáte provést platbu ze zahraničí, napište do komentáře jméno země.
Pokud chcete na daný kurz využít již zakoupený dárkový poukaz, uveďte zde heslo "dárkový poukaz" (pokud si přejete zakoupit dárkový poukaz, kontaktujte nás).
Pro úspěšné dokončení rezervace je zapotřebí doplnit výše uvedenou matematickou úlohu (ochrana proti spamu). POZOR! Automaticky generovaný potvrzující e-mail s platebními údaji Vám může spadnout mezi nevyžádanou poštu (spam)!