Rostliny posilující a protistresové (adaptogeny, harmonizátory)

nahrávám mapu....

datum
16.09.2018 9:00 - 17:30

místo
Pod Rybníčkem 913

informace o kurzu

Extrémní psychická i fyzická námaha, nedostatek kyslíku, výkyvy počasí, měnící se klima, atak nemocí, věk, turismus… To vše jsou oblasti, ve kterých nám mohou pomoci adaptogeny a harmonizátory – léčivé rostliny, jejichž obsahové látky zvyšují schopnost překonat stresující podmínky. Přijďte a dozvíte se, jak pozvednout životní energii a zlepšit odolnost vašeho organismu vůči vnější i vnitřní zátěži. Všechny poznatky budete mít přehledně srovnány do skript, které jsou zároveň poznámkovým blokem, kde si můžete doplnit další pozoruhodné informace. Pro adaptaci a harmonizaci si vyrobíte 2 tinktury a 2 bylinné směsi.

Hostem kurzu bude prof. Pavel Valíček, autor mnoha knih o léčivých rostlinách.

Veškerý materiál je v ceně kurzu. Součástí kurzu je občerstvení (saláty z tonizujících rostlin) a bylinkové nápoje.


Máte dotaz? Chcete se přihlásit jako náhradník na již obsazený kurz? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme 🙂


Přihlaste se

Typ lístku Cena Počet míst
standardní vstupenky 1 .800,00


V případě, že přihlašujete více osob, uveďte zde prosím jejich jména a příjmení. Pokud se chystáte provést platbu ze zahraničí, napište do komentáře jméno země.
Pokud chcete na daný kurz využít již zakoupený dárkový poukaz, uveďte zde heslo "dárkový poukaz" (pokud si přejete zakoupit dárkový poukaz, kontaktujte nás).
Pro úspěšné dokončení rezervace je zapotřebí doplnit výše uvedenou matematickou úlohu (ochrana proti spamu). POZOR! Automaticky generovaný potvrzující e-mail s platebními údaji Vám může spadnout mezi nevyžádanou poštu (spam)!