V hlavní roli květy

nahrávám mapu....

datum
05.08.2017 9:00 - 17:30

místo
Pod Rybníčkem 913

informace o kurzu

Léto nás znovu a znovu překvapuje krásnými květy, které nám přinášejí nejen radost a krásu, ale také zdraví. Přijďte přivonět k těm, které jsou nositeli léčivých vlastností – jak k čerstvým, tak sušeným. Naučíte se květy zařazovat do léčebných směsí, tinktur a olejů a připravíte si tak „letní lékárničku“.

Pro sebe a svou rodinu si namícháte směs na zažívací problémy („rychlé“ letní problémy), na potíže s ledvinami (záněty z koupání), dýchací potíže (kašle, rýmy z nachlazení) a na uklidnění (stres z dovolené). V tomto kurzu si dále řekneme, jak míchat základní tinktury a vyrobíme si olej pro vnější použití. Přijďte se naučit, jak pro svůj užitek zpracovat rostliny z vaší zahrady i z přírody. V srpnu je ještě vhodný čas – využitelných léčivých rostlin je ještě mnoho.

Hostem kurzu bude zkušená bylinářka paní Gita Neméthová, která se zabývá sběrem, úpravou a tvorbou směsí.

Součástí kurzu je občerstvení a bylinkové nápoje. V ceně kurzu je veškerý materiál nutný pro výrobu a také brožura s postupem výroby, všechny výrobky si odnesete s sebou domů.


Máte dotaz? Chcete se přihlásit jako náhradník na již obsazený kurz? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme 🙂


Přihlaste se

Na tento kurz již není možné se přihlásit.

Pro úspěšné dokončení rezervace je zapotřebí doplnit výše uvedenou matematickou úlohu (ochrana proti spamu). POZOR! Automaticky generovaný potvrzující e-mail s platebními údaji Vám může spadnout mezi nevyžádanou poštu (spam)!