Plody podzimu – léčivé stromy a keře

nahrávám mapu....

datum
15.09.2018 9:00 - 17:30

místo
Pod Rybníčkem 913

informace o kurzu

Přijďte a dozvíte se, jak naložit s podzimními dary přírody, aby mohly být využity pro upevnění nebo navrácení zdraví. Řekneme vám, které z přírodních prostředků vám podzim nachystal a co všechno se dá v tento čas ještě stihnout. Projdeme spolu všechny dostupné plody, semena i kořeny a přichystáme z nich léčivé přípravky se zaměřením na posílení imunity a taky na zahnání chmur z nedostatku slunečního svitu. Vyrobíme spolu příjemné a „mňam“ prostředky – sirup, ratafii, likér a víno klasickou metodou, které si odnesete domů. Popisy rostlin, postupy výroby a ostatní poznatky budete mít sepsány ve skriptech.

Veškerý materiál je v ceně kurzu. Součástí kurzu je občerstvení (kořeny na talíři) a bylinkové nápoje.


Máte dotaz? Chcete se přihlásit jako náhradník na již obsazený kurz? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme 🙂


Přihlaste se

Typ lístku Cena Počet míst
standardní vstupenky 1 .800,00


V případě, že přihlašujete více osob, uveďte zde prosím jejich jména a příjmení. Pokud se chystáte provést platbu ze zahraničí, napište do komentáře jméno země.
Pokud chcete na daný kurz využít již zakoupený dárkový poukaz, uveďte zde heslo "dárkový poukaz" (pokud si přejete zakoupit dárkový poukaz, kontaktujte nás).
Pro úspěšné dokončení rezervace je zapotřebí doplnit výše uvedenou matematickou úlohu (ochrana proti spamu). POZOR! Automaticky generovaný potvrzující e-mail s platebními údaji Vám může spadnout mezi nevyžádanou poštu (spam)!