Magické byliny

nahrávám mapu....

datum
08.04.2018 9:00 - 17:30

místo
Pod Rybníčkem 913

informace o kurzu

Magie spojená s rostlinami představuje přirozený způsob, jak poznávat tajuplné stránky přírody. Chcete-li přinést kouzlo do vašeho života, je třeba nejprve pochopit základní síly v životě rostlin a naučit se rozeznávat čarovné schopnosti léčivých a aromatických rostlin. Pokuste se o to s naší průvodkyní Bc. Lenkou Kříčkovou (www.divokalodyha.cz).

Jistě se vám to podaří a odnesete si domů bylinné kouzlo na poličku s kořením a do magického kotlíku, bylinné kouzlo do kapsy, váček s bylinami na podporu zdraví a zklidňující bylinkovou lázeň. Všechny informace budete mít kouzelně svázané v „Čarodějnické knize“, kterou si spolu se všemi výrobky odnesete domů.

V ceně kurzu je veškerý materiál nutný pro výrobu. Součástí kurzu je občerstvení (magické sušenky a keksy) a čarodějnické bylinkové nápoje.


Máte dotaz? Chcete se přihlásit jako náhradník na již obsazený kurz? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme 🙂


Přihlaste se

Typ lístku Cena Počet míst
standardní vstupenky 1 .800,00


V případě, že přihlašujete více osob, uveďte zde prosím jejich jména a příjmení. Pokud se chystáte provést platbu ze zahraničí, napište do komentáře jméno země.
Pokud chcete na daný kurz využít již zakoupený dárkový poukaz, uveďte zde heslo "dárkový poukaz" (pokud si přejete zakoupit dárkový poukaz, kontaktujte nás).
Pro úspěšné dokončení rezervace je zapotřebí doplnit výše uvedenou matematickou úlohu (ochrana proti spamu). POZOR! Automaticky generovaný potvrzující e-mail s platebními údaji Vám může spadnout mezi nevyžádanou poštu (spam)!