Letní kosmetika

nahrávám mapu....

datum
04.08.2018 9:00 - 17:30

místo
Pod Rybníčkem 913

informace o kurzu

Na tomto prázdninovém kurzu se dozvíte, jak nám mohou v horkých letních dnech pomoci léčivé rostliny a jak si pokožku chránit před UV zářením. Nové vědomosti si ověříte v praxi. Budeme se zabývat eliminací vlivu sluníčka a vody na pokožku. Jaký krém si namíchat, aby vás při pobytu na slunci ochránil, jakou péči věnovat pokožce po slunném dni, co dodat pokožce po dnu u vody – to všechno se dozvíte a ihned si sami vyzkoušíte, zda poznatky, které jste získali, jsou bez velkých komplikací použitelné ve vašem životě.

Namícháte si opalovací krém, tělové mléko po opalování a deodorant. Ve všech prostředcích na ochranu pokožky budou zakomponovány hlavně naše domácí léčivé rostliny, se kterými se můžete setkat doma na zahradě nebo na svých toulkách přírodou. Budeme je mít pro vás nachystány spolu se skripty, ve kterých budou všechny informace přehledně uspořádány. Ostatní suroviny budou v nejvyšší kvalitě, protože vaše pokožka si to zaslouží. Všechny výrobky si odnesete domů.

Veškerý materiál je v ceně kurzu. Součástí kurzu je občerstvení (lehké letní pomazánky můžete sníst, ale část z nich můžete poskytnout pro výživu vaší pokožce) a bylinkové nápoje.


Máte dotaz? Chcete se přihlásit jako náhradník na již obsazený kurz? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme 🙂


Přihlaste se

Typ lístku Cena Počet míst
standardní vstupenky 1 .800,00


V případě, že přihlašujete více osob, uveďte zde prosím jejich jména a příjmení. Pokud se chystáte provést platbu ze zahraničí, napište do komentáře jméno země.
Pokud chcete na daný kurz využít již zakoupený dárkový poukaz, uveďte zde heslo "dárkový poukaz" (pokud si přejete zakoupit dárkový poukaz, kontaktujte nás).
Pro úspěšné dokončení rezervace je zapotřebí doplnit výše uvedenou matematickou úlohu (ochrana proti spamu). POZOR! Automaticky generovaný potvrzující e-mail s platebními údaji Vám může spadnout mezi nevyžádanou poštu (spam)!