Kosmetika pro pokročilé

nahrávám mapu....

datum
05.08.2018 9:00 - 17:30

místo
Pod Rybníčkem 913

informace o kurzu

Péče o pokožku a pleť se může stát vaším koníčkem, kreativní hrou a voňavým dobrodružstvím. Bylinky – kořeny, listy, květy, plody i semena – to je rozmanitý svět darů přírody, které jsou ochotny být vám vždy nápomocny na cestě ke spokojenosti se svým vzhledem. Kůže je váš obal, kůže je váš kontakt s okolním světem… A jak vám s tím vším mohou pomoci léčivé rostliny, se dozvíte na tomto kurzu. Vyrobíte si zde pleťový krém hydratační a pleťový krém výživný. Domů si odnesete nejen voňavé krabičky s cennými substancemi, ale také nové dovednosti a vědomosti sepsané do skript.

Veškerý materiál je v ceně kurzu. Součástí kurzu je občerstvení (léto hýří plody výživnými vnitřně i zevně) a bylinkové nápoje.


Máte dotaz? Chcete se přihlásit jako náhradník na již obsazený kurz? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme 🙂


Přihlaste se

Typ lístku Cena Počet míst
standardní vstupenky 1 .800,00


V případě, že přihlašujete více osob, uveďte zde prosím jejich jména a příjmení. Pokud se chystáte provést platbu ze zahraničí, napište do komentáře jméno země.
Pokud chcete na daný kurz využít již zakoupený dárkový poukaz, uveďte zde heslo "dárkový poukaz" (pokud si přejete zakoupit dárkový poukaz, kontaktujte nás).
Pro úspěšné dokončení rezervace je zapotřebí doplnit výše uvedenou matematickou úlohu (ochrana proti spamu). POZOR! Automaticky generovaný potvrzující e-mail s platebními údaji Vám může spadnout mezi nevyžádanou poštu (spam)!