Jarní bylinná kosmetika

nahrávám mapu....

datum
20.05.2018 9:00 - 17:30

místo
Pod Rybníčkem 913

informace o kurzu

Jak využít dary nabízené přírodou v péči o pleť, vlasy a nehty? Na tomto kurzu se dozvíte, jak udržovat svůj vzhled bez chemie – jak zapojit do péče o pokožku, vlasy a nehty léčivé rostliny, co vybrat do základních kosmetických prostředků, aby to bylo pro vás přínosné a abyste měli radost z využití nasbíraných či vypěstovaných léčivých rostlin. Pomůžeme vám vyřadit z denního používání zbytečný chemický balast a naučíme vás vyrobit si hydratační krém, šampón, kondicionér a nehtové tonikum. Všechny informace budete mít uloženy ve skriptech „Moje kosmetika“, která budou zároveň poznámkovým blokem, kde si poznačíte i další cenné rady a postřehy.

 V ceně kurzu je veškerý materiál nutný pro výrobu. Součástí kurzu je občerstvení (svačina, kterou je možno použít i v kosmetice) a bylinkové nápoje.


Máte dotaz? Chcete se přihlásit jako náhradník na již obsazený kurz? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme 🙂


Přihlaste se

Tento kurz je již plně obsazen.

Pro úspěšné dokončení rezervace je zapotřebí doplnit výše uvedenou matematickou úlohu (ochrana proti spamu). POZOR! Automaticky generovaný potvrzující e-mail s platebními údaji Vám může spadnout mezi nevyžádanou poštu (spam)!