Bylinkové vánoční dárky

nahrávám mapu....

datum
01.12.2018 9:00 - 17:30

místo
Pod Rybníčkem 913

informace o kurzu

Předposlední kurz v tomto roce vám přináší možnost vyrobit si originální dárky pro sebe i vaše blízké. Pod vedením zkušené lektorky si je připravíte z bylinek – čerstvých, sušených, mletých i jinak upravených. Užasnete nad tím, jak vám pod rukama vzniká mýdlo, potom se vypravíte do světa vůní a léčivých olejů – namícháte si masážní olej; bylinkami lze masírovat i prostřednictvím bylinné masážní pečeti. Poslední z vánoční sady je bylinný likér pro zpříjemnění vánočního času, který pohladí chutí a vůní a zahřeje v zimním období. Abyste i doma věděli „jak na to“ všechny návody budete mít sepsány ve Vánočních skriptech. Všechny výrobky si odnesete ve vlastnoručně vyrobeném originálním vánočním balení.

Veškerý materiál je v ceně kurzu. Součástí kurzu je občerstvení (vánoční pečivo s bylinkami) a bylinné nápoje.


Máte dotaz? Chcete se přihlásit jako náhradník na již obsazený kurz? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme 🙂


Přihlaste se

Typ lístku Cena Počet míst
standardní vstupenky 1 .800,00


V případě, že přihlašujete více osob, uveďte zde prosím jejich jména a příjmení. Pokud se chystáte provést platbu ze zahraničí, napište do komentáře jméno země.
Pokud chcete na daný kurz využít již zakoupený dárkový poukaz, uveďte zde heslo "dárkový poukaz" (pokud si přejete zakoupit dárkový poukaz, kontaktujte nás).
Pro úspěšné dokončení rezervace je zapotřebí doplnit výše uvedenou matematickou úlohu (ochrana proti spamu). POZOR! Automaticky generovaný potvrzující e-mail s platebními údaji Vám může spadnout mezi nevyžádanou poštu (spam)!