Bylinkářství na zahradě – jak na to

nahrávám mapu....

datum
09.07.2017 9:00 - 17:30

místo
Pod Rybníčkem 913

informace o kurzu

Přinášíme vám základní informace o pěstování léčivých rostlin v bytě, na okenním parapetu, terase i na zahradě – jak si poradit s úskalím v podobě výběru vhodného truhlíku či pozemku, vhodného substrátu, vhodné výživy; jak zvládnout vodní i světelný režim, škůdce či choroby.

Poskytneme vám základní rady o životních cyklech rostlin, o jejich parametrech, aby jste si mohli navrhnout výsadbu na okenních parapetech či zahradách – pokusíte se o samostatný návrh bylinkového záhonu na vaší zahradě. Domů si taky odnesete vlastnoručně osázený truhlík – sazenice vyberete v našem bohatě zásobeném zahradnictví.

Hostem kurzu bude ing. Jana Drochytková

Součástí kurzu je občerstvení a bylinkové nápoje. V ceně kurzu je veškerý materiál nutný pro výrobu a také brožura s postupem výroby, všechny výrobky si odnesete s sebou domů.


Máte dotaz? Chcete se přihlásit jako náhradník na již obsazený kurz? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme 🙂


Přihlaste se

Na tento kurz již není možné se přihlásit.

Pro úspěšné dokončení rezervace je zapotřebí doplnit výše uvedenou matematickou úlohu (ochrana proti spamu). POZOR! Automaticky generovaný potvrzující e-mail s platebními údaji Vám může spadnout mezi nevyžádanou poštu (spam)!