Aromaterapie

nahrávám mapu....

datum
06.10.2018 9:00 - 17:30

místo
Pod Rybníčkem 913

informace o kurzu

Dozvíte se, jak můžete prostřednictvím vůní ovlivňovat své zdraví a dostanete návod, jak aromaterapii začlenit do každodenního života. Názorně vám ukážeme, ve kterých oblastech může být aromaterapie přínosem a poskytneme vám řadu praktických rad pro péči o sebe a svoji rodinu. Budete si hrát s vůněmi a necháte se jimi vést do nádherného světa intuice. Budete kombinovat, míchat a tvořit – osobní parfém, masážní olej a pleťové tonikum. Kromě výrobků si odnesete také „voňavá“ skripta.

Hostem bude paní Xenie Bodorík-Pilíková (www.xenie.cz) a pan Pavel Bodorík, který vám prakticky předvede destilaci silic.

Veškerý materiál je v ceně kurzu. Součástí kurzu je občerstvení (sem tam voňavá kapka) a nápoje s květovými vodami.


Máte dotaz? Chcete se přihlásit jako náhradník na již obsazený kurz? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme 🙂


Přihlaste se

Typ lístku Cena Počet míst
standardní vstupenky 1 .800,00


V případě, že přihlašujete více osob, uveďte zde prosím jejich jména a příjmení. Pokud se chystáte provést platbu ze zahraničí, napište do komentáře jméno země.
Pokud chcete na daný kurz využít již zakoupený dárkový poukaz, uveďte zde heslo "dárkový poukaz" (pokud si přejete zakoupit dárkový poukaz, kontaktujte nás).
Pro úspěšné dokončení rezervace je zapotřebí doplnit výše uvedenou matematickou úlohu (ochrana proti spamu). POZOR! Automaticky generovaný potvrzující e-mail s platebními údaji Vám může spadnout mezi nevyžádanou poštu (spam)!