Aby nám to lépe šlapalo – fyzicky i duševně

nahrávám mapu....

datum
07.04.2018 9:00 - 17:30

místo
Pod Rybníčkem 913

informace o kurzu

Pohyb je jedním ze základních atributů života – dozvíte se, které bylinky nám dopomohou k tomu, aby nám to běhalo dobře a do vysokého věku. Dozvíte se, na které bylinky se obrátit pro pomoc, aby vás nebolely klouby a svaly. Připravíte si preventivní přípravky nebo přípravky, které pomohou zmírnit bolesti – tinkturu, mast, masážní olej. V další části kurzu probereme vliv léčivých rostlin na posílení mozkové činnosti a sami si připravíte bylinnou směs. Cenné informace budete mít sepsány ve skriptech, které si spolu se všemi výrobky odnesete domů.

Hosty kurzu budou:

  • pan Josef Hanák – švec, který šije jedinečnou biomechanickou obuv se zapracovanými antibakteriálními a protiplísňovými bylinami a jehož boty již pomohly mnohým postavit se opět na nohy (www.botyhanak.cz).
  • paní Zuzana Kejíková – specialistka na halluxy, která pomáhá lidem užívat si maximum z pohybu. Ve své nové knize „Jak srovnat vbočený palec bez operace a jednou provždy“ vysvětluje sílu léčebného potenciálu správně fungující biomechaniky těla.  Nejeden člověk dokázal díky účinnému odstranění příčiny a efektivnímu nastartování regeneračních procesů v těle vyřešit nejen problém vbočených palců. A napořád. (www.zuzanakejikova.cz).

V ceně kurzu je veškerý potřebný materiál pro výrobu. Součástí kurzu je občerstvení (zelené pomazánky) a bylinkové nápoje.


Máte dotaz? Chcete se přihlásit jako náhradník na již obsazený kurz? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme 🙂


Přihlaste se

Tento kurz je již plně obsazen.

Pro úspěšné dokončení rezervace je zapotřebí doplnit výše uvedenou matematickou úlohu (ochrana proti spamu). POZOR! Automaticky generovaný potvrzující e-mail s platebními údaji Vám může spadnout mezi nevyžádanou poštu (spam)!