Využití jarních léčivých rostlin – čajové směsi a směsi tinktur

nahrávám mapu....

datum
11.03.2018 9:00 - 17:30

místo
Galerie Reistna

informace o kurzu

V tomto kurzu se seznámíte s léčivými rostlinami fyzicky i v prezentaci. Projdeme jednotlivé byliny tak, jak začínají na jaře růst a kvést – základní zahradní, i ty běžně se vyskytující v přírodě, univerzální a nepostradatelné pro domácí lékárničku.

Dozvíte se, jaká jsou pravidla ke kombinování léčivých rostlin a sami si namícháte několik bylinných a tinkturových směsí (směs na respirační potíže, na posílení imunity a směs čistící). Získáte i skripta – „Jarní herbář a receptář“.

Hostem kurzu bude paní Gita Némethová (www.bylinky@luzany.sk), která se zabývá sběrem a úpravou léčivých rostlin a tvorbou směsí.

V ceně kurzu je veškerý materiál nutný pro výrobu, všechny výrobky si odnesete s sebou domů. Součástí kurzu je občerstvení (zelená pesta) a bylinkové nápoje.


Máte dotaz? Chcete se přihlásit jako náhradník na již obsazený kurz? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme 🙂


Přihlaste se

Typ lístku Cena Počet míst
standardní vstupenky 1 .800,00


V případě, že přihlašujete více osob, uveďte zde prosím jejich jména a příjmení. Pokud se chystáte provést platbu ze zahraničí, napište do komentáře jméno země.
Pokud chcete na daný kurz využít již zakoupený dárkový poukaz, uveďte zde heslo "dárkový poukaz" (pokud si přejete zakoupit dárkový poukaz, kontaktujte nás).
Pro úspěšné dokončení rezervace je zapotřebí doplnit výše uvedenou matematickou úlohu (ochrana proti spamu).