V hlavní roli květy – jednoduché a účinné využití léčivých rostlin.

nahrávám mapu....

datum
06.08.2017 9:00 - 17:30

místo
Galerie Reistna

informace o kurzu

Tinktury a oleje jsou příjemní společníci na cestě za zdravím. Jak připravovat základní tinktury jsme se již naučili. V tomto kurzu si řekneme, jak základní tinktury míchat na: pohybové obtíže, zvýšení imunity a různé infekční neduhy. Tyto tři druhy léčebných přípravků si namícháte pro svoji potřebu a odnesete sebou domů.

Dalším prostředkem jsou oleje, které se dají použít zevně i vnitřně. K zevnímu použití si připravíte olej k ošetření bolavých kloubů a k vnitřnímu použití olej k přímému užívání nebo do kuchyně. Přijďte se naučit, jak pro svůj užitek zpracovat rostliny z vaší zahrady i z přírody. V srpnu je ještě vhodný čas – využitelných léčivých rostlin je ještě mnoho.

Hostem kurzu bude zkušená bylinářka paní Gita Neméthová, která se zabývá sběrem, úpravou a tvorbou směsí.

Součástí kurzu je občerstvení a bylinkové nápoje. V ceně kurzu je veškerý materiál nutný pro výrobu a také brožura s postupem výroby, všechny výrobky si odnesete s sebou domů.


Máte dotaz? Chcete se přihlásit jako náhradník na již obsazený kurz? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme 🙂


Přihlaste se

Typ lístku Cena Počet míst
standardní vstupenky 1 .800,00


V případě, že přihlašujete více osob, uveďte zde prosím jejich jména a příjmení. Pokud se chystáte provést platbu ze zahraničí, napište do komentáře jméno země.
Pokud chcete na daný kurz využít dárkový poukaz, uveďte zde heslo "dárkový poukaz". Děkujeme.
Pro úspěšné dokončení rezervace je zapotřebí doplnit výše uvedenou matematickou úlohu (ochrana proti spamu).