Léčivé houby, imunita a autoimunitní onemocnění

nahrávám mapu....

datum
04.08.2018 9:00 - 17:30

místo
Galerie Reistna

informace o kurzu

Vějířovec obrovský, hlíva ústřičná, outkovka pestrá, lesklokorka lesklá, houževnatec jedlý, jidášovo ucho… jako kdyby vypadly z jedové chýše, ale opak je pravdou. Rozhodnete-li se zařadit houby do vaší domácí lékárny, přijďte na tento kurz. Léčivým „mykosvětem“ vás provede náš host Bc. Martin Kolár (www.elixiry.cz), který vyrábí unikátní koncentrované přípravky z výtažků z bylin a je autorem Lexikonu zdraví. Houby připravíme, abyste je lépe poznali a mohli si z nich vyrobit prášky a tinktury pro domácí preventivní i léčebné využití. Domů si odnesete nejen zdravotní pomocníky, ale také přehledná skripta, která budou zároveň poznámkovým sešitem, abyste si mohli poznamenat mnoho zajímavých postřehů a rad: jak podpořit imunitu přirozeným způsobem, co všechno může spustit některé z autoimunitních onemocnění, co dělat, aby se náš imunitní systém choval standardně…

Veškerý materiál je v ceně kurzu. Součástí kurzu je občerstvení (houby s bylinkami) a bylinkové nápoje


Máte dotaz? Chcete se přihlásit jako náhradník na již obsazený kurz? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme 🙂


Přihlaste se

Typ lístku Cena Počet míst
standardní vstupenky 1 .800,00


V případě, že přihlašujete více osob, uveďte zde prosím jejich jména a příjmení. Pokud se chystáte provést platbu ze zahraničí, napište do komentáře jméno země.
Pokud chcete na daný kurz využít již zakoupený dárkový poukaz, uveďte zde heslo "dárkový poukaz" (pokud si přejete zakoupit dárkový poukaz, kontaktujte nás).
Pro úspěšné dokončení rezervace je zapotřebí doplnit výše uvedenou matematickou úlohu (ochrana proti spamu).