Jarní bylinná kosmetika

nahrávám mapu....

datum
20.05.2018 9:00 - 17:30

místo
Galerie Reistna

informace o kurzu

Jak využít dary nabízené přírodou v péči o pleť, vlasy a nehty? Na tomto kurzu se dozvíte, jak udržovat svůj vzhled bez chemie – jak zapojit do péče o pokožku, vlasy a nehty léčivé rostliny, co vybrat do základních kosmetických prostředků, aby to bylo pro vás přínosné a abyste měli radost z využití nasbíraných či vypěstovaných léčivých rostlin. Pomůžeme vám vyřadit z denního používání zbytečný chemický balast a naučíme vás vyrobit si hydratační krém, šampón, kondicionér a nehtové tonikum. Všechny informace budete mít uloženy ve skriptech „Moje kosmetika“, která budou zároveň poznámkovým blokem, kde si poznačíte i další cenné rady a postřehy.

 V ceně kurzu je veškerý materiál nutný pro výrobu. Součástí kurzu je občerstvení (svačina, kterou je možno použít i v kosmetice) a bylinkové nápoje.


Máte dotaz? Chcete se přihlásit jako náhradník na již obsazený kurz? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme 🙂


Přihlaste se

Typ lístku Cena Počet míst
standardní vstupenky 1 .800,00


V případě, že přihlašujete více osob, uveďte zde prosím jejich jména a příjmení. Pokud se chystáte provést platbu ze zahraničí, napište do komentáře jméno země.
Pokud chcete na daný kurz využít již zakoupený dárkový poukaz, uveďte zde heslo "dárkový poukaz" (pokud si přejete zakoupit dárkový poukaz, kontaktujte nás).
Pro úspěšné dokončení rezervace je zapotřebí doplnit výše uvedenou matematickou úlohu (ochrana proti spamu).