Ať je strava vašim lékem

nahrávám mapu....

datum
03.06.2018 9:00 - 17:30

místo
Galerie Reistna

informace o kurzu

Dobré zažívání je základem pevného zdraví! Léčivých rostlin, které pomohou trávení (žaludek, játra, žlučník, slinivka, střeva) je velmi mnoho. Asi proto, že nás trávení trápí opravdu často, dala příroda do vínku schopnost pomáhat v této oblasti velkému počtu bylin. Přijďte se naučit, co vybrat na kámen ležící v břiše, na zkažený žaludek, na záněty, na pálení žáhy, na zklidnění, na kinetózy, na porušené sliznice, na koliky…. Vyrobíte si bylinnou směs, bylinný prášek a připravíte bylinné víno. Získáte praktickou příručku „Trávení“.

Veškerý materiál nutný pro výrobu je v ceně kurzu a všechny výrobky si odnesete domů. Součástí kurzu je občerstvení (kořením proti trápení) a bylinkové nápoje.


Máte dotaz? Chcete se přihlásit jako náhradník na již obsazený kurz? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme 🙂


Přihlaste se

Typ lístku Cena Počet míst
standardní vstupenky 1 .800,00


V případě, že přihlašujete více osob, uveďte zde prosím jejich jména a příjmení. Pokud se chystáte provést platbu ze zahraničí, napište do komentáře jméno země.
Pokud chcete na daný kurz využít již zakoupený dárkový poukaz, uveďte zde heslo "dárkový poukaz" (pokud si přejete zakoupit dárkový poukaz, kontaktujte nás).
Pro úspěšné dokončení rezervace je zapotřebí doplnit výše uvedenou matematickou úlohu (ochrana proti spamu).