Aby nám to lépe šlapalo – fyzicky i duševně

nahrávám mapu....

datum
07.04.2018 9:00 - 17:30

místo
Galerie Reistna

informace o kurzu

Pohyb je jedním ze základních atributů života – dozvíte se, které bylinky nám dopomohou k tomu, aby nám to běhalo dobře a do vysokého věku. Dozvíte se, na které bylinky se obrátit pro pomoc, aby vás nebolely klouby a svaly. Připravíte si preventivní přípravky nebo přípravky, které pomohou zmírnit bolesti – tinkturu, mast, masážní olej. V další části kurzu probereme vliv léčivých rostlin na posílení mozkové činnosti a sami si připravíte bylinnou směs. Cenné informace budete mít sepsány ve skriptech, které si spolu se všemi výrobky odnesete domů.

Hosty kurzu budou:

  • pan Josef Hanák – švec, který šije jedinečnou biomechanickou obuv se zapracovanými antibakteriálními a protiplísňovými bylinami a jehož boty již pomohly mnohým postavit se opět na nohy (www.botyhanak.cz).
  • paní Zuzana Kejíková – specialistka na halluxy, která pomáhá lidem užívat si maximum z pohybu. Ve své nové knize „Jak srovnat vbočený palec bez operace a jednou provždy“ vysvětluje sílu léčebného potenciálu správně fungující biomechaniky těla.  Nejeden člověk dokázal díky účinnému odstranění příčiny a efektivnímu nastartování regeneračních procesů v těle vyřešit nejen problém vbočených palců. A napořád. (www.zuzanakejikova.cz).

 
V ceně kurzu je veškerý potřebný materiál pro výrobu. Součástí kurzu je občerstvení (zelené pomazánky) a bylinkové nápoje.


Máte dotaz? Chcete se přihlásit jako náhradník na již obsazený kurz? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme 🙂


Přihlaste se

Typ lístku Cena Počet míst
standardní vstupenky 1 .800,00


V případě, že přihlašujete více osob, uveďte zde prosím jejich jména a příjmení. Pokud se chystáte provést platbu ze zahraničí, napište do komentáře jméno země.
Pokud chcete na daný kurz využít již zakoupený dárkový poukaz, uveďte zde heslo "dárkový poukaz" (pokud si přejete zakoupit dárkový poukaz, kontaktujte nás).
Pro úspěšné dokončení rezervace je zapotřebí doplnit výše uvedenou matematickou úlohu (ochrana proti spamu).